PERSONALE

Personale

Vi er et team af erfarne og veluddannede fysioterapeuter, der kan tilbyde dig kvalificeret hjælp og vejledning indenfor fysioterapi og træning. Ud over den almindelige fysioterapi har vi hver især uddannet os inden for forskellige interessefelter, som du kan se herunder.
Vi glæder os til at møde dig og finde den behandling og træning, der kan hjælpe dig.

 

Pia_21_november_2014

PIA BØGSTED, AUT. FYSIOTERAPEUT

Cert. STOTT Pilates Instruktør

Kontakt Pia her: pia@fysiofh.dk

Læs mere om Pia her

Stefan_januar_2011_230x230

STEFAN KRAGH, AUT. FYSIOTERAPEUT

Cert. MDT (Manuel Diagnostisk Terapi)
Exam. MT (Muskuloskeletal Terapi)
Cert. GLA:D

Kontakt Stefan her: stefan@fysiofh.dk

Læs mere om Stefan her

Merethe_21_november_2014

MERETE S. DALBY, AUT. FYSIOTERAPEUT

Cert. STOTT Pilates Instruktør
Cert. GLA:D

Kontakt Merete her: merete@fysiofh.dk

Læs mere om Merete her

Lise_21_november_2014

LISE BAK HEDEGAARD, AUT. FYSIOTERAPEUT

Cert. STOTT Pilates Instruktør

Kontakt Lise her: lise@fysiofh.dk

Læs mere om Lise her

HAMED RAHMANI, AUT. FYSIOTERAPEUT

Stud. Osteopat

Kontakt Hamed her: hamed@fysiofh.dk

Læs mere om Hamed her

 

METTE GREEN JØRGENSEN, AUT. FYSIOTERAPEUT

Kontakt Mette her: mette@fysiofh.dk

Læs mere om Mette her

 
                    

SUSANNE FABRICIUS BERTHELSEN, SEKRETÆR

Kontakt Susanne her: mail@fysiofh.dk

Læs mere om Susanne her